Mantolama Firmaları

mantolama firmaları istanbul

Arge Yapı İzolasyon, evleri ve iş yerlerini daha rahat, güvenli ve enerji tasarruflu hale getirmeye yardımcı olan 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Hem ticari hem de konut gibi daha sağlıklı, daha temiz ortamlar yaratırken enerji kaybını azaltmak için tasarlanmış çok çeşitli yalıtım ürünleri ve hizmetleri sunuyoruz. Yalıtım tekliflerimiz arasında EPS mantolama, taşyünü mantolama, XPS mantolama, çatı ısı ve su yalıtımı, temel su yalıtım sistemleri bulunmaktadır.

Konut veya ticari mülkünüzü hem konforlu hem de enerji verimli hale getirerek maliyetlerinizi düşürmeniz mi gerekiyor? Her mantolama firması, enerji maliyetlerinizi düşürmek için aynı sözleri verecektir, ancak her şirket bu sözleri yerine getiremez!
 

En İyi Mantolama Firmaları Nasıl Seçilir?


Bir izolasyon şirketi seçerken, en iyi şirketi seçmenize yardımcı olacak bazı kriterler vardır, bunlar;

Müşteri Hizmetleri: Sadece isteklerinizi dinlemekle kalmayan, aynı zamanda uzun vadeli yalıtım ihtiyaçlarınızı gerçekten anlayan bir şirket bulun. Firma sizinle uzun vadeli bir ilişki arayan bir şirket mi yoksa sadece bir kerelik bir iş mi?

dış cephe mantolama firmaları Deneyim ve İtibar: Bölgenizde tecrübe ve güçlü bir üne sahip bir mantolama firması arayın. Yalıtımın giriş ve çıkışlarını ve bir evde hangi yalıtım tipini en iyi sonuçları verdiğini anlamak, kısmen iklimin anlaşılmasına bağlıdır. Soğuk iklimlerdeki evler, İstanbul’da bulunan bir evden farklı yalıtım gereksinimlerine sahip olacaktır. Düşündüğünüz şirket ne kadar süredir iş yapıyor? Piyasadaki itibarı nedir? 

mantolama firmaları İstanbul anadolu yakası Bilgi: Şirket her türlü izolasyonu ve her bir tipin doğru uygulanmasını ne kadar iyi biliyor? EPS, XPS ve taşyünü gibi ısı yalıtım malzemeleri arasındaki farklar hakkında sorular sorun. Size sunulan bilgilerden memnun musunuz? Şirket, hangi yalıtım tipinin en iyi olduğunu belirlemede tüm evinizi dikkate alıyor mu?

mantolama firmaları İstanbul avrupa yakası Evinize Saygı: İzolasyonu kurarken evinize veya ev ya da bina içindeki başka bir sisteme zarar vermeyecek bir mantolama firması bulun. Uygulama personeli mantolama yaparken binanın bütünlüğünü nasıl koruyacaklarını bilen deneyime sahip olmalıdır. Ayrıca, döşemeyi korumak için gerekli önlemleri alarak ve iş bittikten sonra temizlik yaparak mülkünüzle ilgilenmelidirler.

en iyi mantolama firmaları İş Güvenliği: Mantolama şirketi projede çalıştıracağı personelin SGK girişlerini bina sahibine ya da yöneticisine sunabilmelidir. Uygulama sırasında iş güvenliği kurallarına uyulacağına dair yazılı bir belge alınmalıdır.

ısı yalıtım firmaları Uygulama Garantisi: Mantolama firması uygulama projesinde kullanılacak malzemeye ve işçiliğine en az 5 yıl garanti vermelidir. Tüm şartlar sözleşmede açıkça belirtilmelidir.

mantolama firması istanbul Fiyat Garantisi: Yapılacak mantolama ya da çatı uygulaması için yerinde keşif yapan mantolama firmaları tercih edilmelidir. Tüm ihtiyaçlar tespit edilip tam olarak fiyatlandırılacak ve ana sözleşmeye yazılacaktır. Böylelikle ileride oluşabilecek fiyat farklılıklarının önüne geçilmiş olur.


Dış cephe mantolama fiyatı almak ve ARGE YAPI ayrıcalıklarından yararlanmak için aşağıda bulunan ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya (216) 629 54 39 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.