baumit mantolama sistemleri

Bir Dünya markası olan Baumit'in ısı yalıtımı ve konfor sağlayan profesyonel mantolama sistemlerini aşağıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
 

Baumit Pro Isı Yalıtım Sistemleri


Baumit Pro Isı Yalıtım Sistemi mükemmel ve güvenilir yalıtım özelliklerini en iyi fiyat/performans oranı ile bir araya getirir. Özellikle konut ve renovasyon projeleri için geliştirilmiş olan Baumit ProSistem ile optimum korumalı ve dayanıklı cepheler oluşturulur.Profesyonel sistemlerin uygulandığı apartman veya büyük ölçekli projeler için geliştirilmiş olan Baumit Pro Isı Yalıtım Sistemi, yeni yapılarda veya ısı yalıtım tadilatlarında test edilmiş ve güvenilir bir kalite sunar. Sağlıklı bir mekân konforuna ancak ısı kaybı önlenerek ulaşılabilir. Baumit Pro Isı Yalıtım Sistemi, yapıyı sıcak tutan bir manto gibi sararak ısının içeride gerektiği yerlerde korunmasını sağlar. İç mekânlarda masif duvar yapıları ısıyı hapsederek dışarı iletilmesini engellerler. Duvarlar hapsedilen bu ısıyı adeta bir şömine gibi mekâna geri verirler. Böylelikle, siz bir yandan mekân konforunun keyfini çıkarırken, diğer yandan ısınma giderlerinden tasarruf etmiş olursunuz.

Avantajlar:

 Mükemmel ısı yalıtımı
 Nesiller boyu dayanıklılık güvencesi
 Kolay uygulanma
 ETAG onaylı sistem
 

Baumit Star Isı Yalıtım Sistemleri


Önce güvenlik: Baumit StarSistem ile kaygısız bir geleceğe yatırım yapın. Sadece ısıtma masraflarından tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda gelecek nesillerin güvenliğine de yatırım yapmış olacaksınız. Baumit StarSistem dış cephe ısı yalıtımında öncü Baumit’in tüm deneyimlerini bir araya getirerek, hem büyük oranda esneklik hem de darbe dayanımı sağlamaktadır...

Konforlu iç mekân iklimi ve enerji tüketiminin azaltılması sayesinde, konutlarda ve işyerlerinde yüksek yaşam kalitesi sağlanır. Baumit StarSystem binanızın değerini artırır, mükemmel ısı yalıtım çözümleriyle birlikte estetik görsellikte bir bina mantolaması sunar.

Sistem bileşenlerinin özel olarak geliştirilmiş özellikleri sayesinde ani sıcaklık değişikliklerinde, rüzgâr veya başka çevresel etkiler altında, dış cephe bütünlüğünü yitirmez, yalıtım sistemi ile duvar yapısı arasında sağlanmış olan bağ zayıflamaz. Ayrıca çok güçlü bir donatı katmanı oluşturur.

Avantajlar:

 Mükemmel esneklik ve darbe dayanımı
 Olumsuz hava koşullarına karşı çok yüksek dayanıklılık
 Mineral esaslı malzeme yanmaya karşı mükemmel dayanıklılık sağlar
 ETAG onaylı sistem
 

Baumit Power Isı Yalıtım Sistemleri


Küresel ısınma sonucunda günümüzde şiddetli hava koşulları sık sık etkisini göstermektedir. Yani artık ideal ısı yalıtımı seçeneklerinin ötesinde, yapıların darbe dayanımı ve hava koşullarına karşı korunması daha çok ön plana çıkmaktadır. Bu koruma ancak hem kuvvetli hem de esnek olabilen bir malzeme ile sağlanabilir.

Baumit PowerSistem en güvenilir çözümü sunar. Baumit’in özel olarak geliştirdiği birbirine mükemmel uyum sağlayan ürünlerin kullanılması, darbe dayanımı, hava koşullarına ve ısıya karşı dayanıklılık sağlanmaktadır.

Avantajlar:

 Maksimum darbe dayanımı
 Her türlü hava koşuluna karşı koruma
 Esnek son kat kaplama
 
Baumit Open Isı Yalıtım Sistemleri

Baumit OpenSistem cephe renovasyon uygulamalarında, her zaman en iyi çözümleri sunar. Tüm sistem bileşenleri su buharı geçirgen olup, duvarların nefes almasını sağlarlar. Böylece dört mevsim boyunca sağlıklı yaşam alanları yaratılmış olur. Baumit OpenSistem ısı yalıtım sisteminde, Baumit’in patentli ürünü gözeneklere sahip EPS yalıtım plakası kullanılmaktadır. Bu sayede fazla nemin dışarı atılması sağlanmaktadır.

Çok düşük oranda polistiren maddesi içeren EPS yalıtım plakaları çevre etkileri açısından çok olumludur; çünkü bu ısı yalıtım malzemelerinin üretimi çok az enerji harcanarak gerçekleştirilmekte ve bu sayede de çok daha çevre dostu ısı yalıtım sistemleri geliştirilebilmektedir.

Konforlu yaşam alanlarının yaratılmasında, sıcaklığın yanı sıra önemli bir etken de rutubettir. İç mekânlarda sıcaklık 19 ila 22 °C arasında, nem ise % 40 ila 60 arasında olmalıdır. Bir haneden günde yaklaşık 10 litre su buharı difüzyon yoluyla içeriden dışarı atılmaktadır. Baumit Open Sistem yüksek oranda hava alışverişi sağlayarak sağlıklı ve konforlu bir iç mekân iklimi yaratmaktadır. Baumit OpenSistem binanıza performansın ötesinde uzun yıllar boyunca korunacak görsel estetik katkıda bulunur. Baumit OpenSistem en iyi montaj teknolojilerini, su buharı gerçirgenliğini, yüksek yalıtım performansını ve yenilikçi nano teknolojilerle geliştirilmiş son kat kaplamaları bir araya getirir. Böylece, binanıza uzun yıllar boyunca kalıcı değerler katar.

Avantajlar

 Nefes alan cepheler
 Yoğuşmayı engelleyen malzeme
 Küf oluşumunu engeller
 Sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturur
 Çabuk kuruyarak imalat sürelerini kısaltma
 
Baumit Mantolama Fiyatları

Baumit mantolama fiyatları kullanılacak yalıtım sistemine ve uygulama yapılacak binanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Baumit dış cephe mantolama fiyatı almak ve Baumit mantolama yetkili bayisi olan ARGE YAPI ayrıcalıklarından yararlanmak için aşağıda bulunan ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya (216) 629 54 39 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.