weber mantolama

Cepheleri yıpratıcı dış etkenlerden koruyarak uzun yıllar onarım gerektirmeyen weber mantoloma sistemi, duvar içindeki yoğuşmayı engelleyerek taşıyıcı sistemlerin zarar görmesini engelleyen güvenli bir çözüm sunuyor. Bünyesinde farklı detaylar için uygun ürünler barındıran ve bu ürünlerin birbirleri ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlanan bu eksiksiz sistem, ısıtma ve soğutma giderlerinde %60'a varan tasarruf sağlıyor. 
 

Weber Maxitherm Mantolama Sistemi


Mantolamaya dair tüm ihtiyaçları tek pakette birleştiren weber maxitherm mantolama sistemi, diğer ısı yalıtım sistemlerine göre daha iyi ısı yalıtımı, yüksek dayanım ve kalıcı güzellik sağlayarak standartların ötesinde bir çözüm sunuyor. Sistemi bir araya getiren yüksek standartlı tüm bileşenler, birbirleriyle uyum içinde çalışmaları sayesinde üstün ve uzun dönemli performans sağlayarak cepheleri yıpratıcı dış etkenlere karşı uzun yıllar koruyor ve onarım gerektirmiyor.
 

Weber Mantolama Sistemlerinin Avantajlarından Bazıları


Garanti Belgesi: Weber, mantolama sistemleri kapsamındaki ürünleri için 10 yıla varan sürede garanti temin eder.

Ürün Sorumluluk Sigortası: Weber, ürün sorumluluk sigortası ile mantolama sisteminin uygulanması esnasında ürünlerinin performansından kaynaklanabilecek maddi zararlar için teminat sağlar. 

Enerji Kimlik Belgesi: "5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu" ve buna bağlı olarak çıkartılan "Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği gereğince alınması zorunlu olan enerji kimlik belgesi, weber mantolama sistemi ve weber maxitherm sistemi kapsamında metraj limiti içermeksizin ücretsiz olarak verilir.
 

Weber Mantolama Sistemi Bileşenleri


Weber maxitherm mantolama sistemini bir araya getiren yüksek standartlı tüm bileşenler, birbirleriyle uyum içinde çalışmaları sayesinde üstün ve uzun dönemli performans sunar. Bu sayede binanız yıpratıcı dış etkilere karşı korunur, uzun yıllar onarım gerektirmez. 

Weber.therm maxipower ile aynı kalınlıkta çok daha iyi ısı yalıtımı! 

Türkiye'nin en düşük ısı iletkenlik katsayısına sahip ısı yalıtım levhası weber.therm maxipower, diğer karbon takviyeli EPS ısı yalıtım levhalarına göre aynı kalınlıkta çok daha iyi ısı yalıtımı sağlar. Bu sayede hem daha fazla tasarruf etmiş hem de yaptığınız yatırımın geri dönüşünü daha kısa sürede almış olursunuz.

weber mantolama paketi weber.therm maxifix: Weber maxitherm mantolama sistemi için çimento esaslı, toz polimer katkılı yapıştırma harcı. Özellikleri: Yüksek yapışma mukavemeti. Zorlu iklim koşullarına karşı dayanıklılık. Yüksek su buharı geçirgenliği. Uzun uygulanabilme süresi. Termik şoklara karşı dayanıklılık.

weber mantolama paket sistemleri weber.therm maxiplast: Weber maxitherm mantolama sistemi için yüzey sıvası. Özellikleri: Isı yalıtım panolarına mükemmel aderans Sağlar. Termik şoklara dayanıklıdır. Kolay uygulanır ve düzgün yüzeyler oluşturur.

weber mantolama fiyatları weber.tex UV flex: Saf akrilik esaslı, yüksek UV dayanımlı, Çatlak köprüleme özelliğine sahip, ince tekstürlü, süper elastik yarı parlak dış cephe kaplaması. Özellikleri: Yüksek UV direnci 1,4 mm genişliğine kadar çatlak köprüleme. Kılcal çatlaklara karşı dayanım. Düşük CO2 difüzyon direnci. Parlak görünüm. Kendinden renkli yapı. Kolay uygulama.

weber ısı yalıtım sistemleri weber.min Aquabalance: Anti küf ve mantar özelliğine sahip mineral dış cephe kaplaması. Özellikleri: Anti küf ve mantar Özelliği. Uzun süre dayanıklılık. Çevre dostu yapı. Su ve neme karşı direnç. Yüksek su buhar' geçirgenliği.

weber mantolama bayileri weber.tex plast Aquabalance: Akrilik emülsiyon esaslı, cephede küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen, çevreye duyarlı, kullanıma hazır renkli sıva. Özellikleri: Anti küf ve mantar özelliği. Uzun süre dayanıklılık. Çevre ile dost. Su ve neme karşı yüksek direnç. Yüksek su buharı geçirgenliği. Kendinden renkli yapı. Kolay uygulama.

weber maxitherm mantolama weber.therm maxipower: Karbon takviyeli EPS ısı yalıtım levhası. Özellikleri: Aynı kalınlıkta daha iyi ısı yalıtımı. Çevre ile dost 

weber taşyünü mantolama weber.therm taşyünü: Mineral esaslı yalıtım levhası. Özellikleri: TS EN 13501-1’e göre A1 yanmazlık sınıfı. Ses yalıtımına yardımcı.

weber yalıtım sistemleri weber.tex Aquabalance: Akrilik emülsiyon esaslı, Aquabalance sistemleri ile uyumlu son kat mat dış cephe boyası. Özellikleri: Cephede küf ve mantar oluşumuna izin vermez. (weber.min Aquabalance ile birlikte kullanıldığı hallerde). Çevreye zararlı katkılar içermez. Yüzeylere nefes aldırır. Kolay uygulanır. Cephenin ilk günkü görünümünün uzun süre korunmasını sağlar.
 
Weber Mantolama Fiyatları

Weber mantolama fiyatları kullanılacak mantolama levhasına ve uygulama yapılacak binanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Weber dış cephe mantolama fiyatı almak ve Weber mantolama yetkili bayisi olan ARGE YAPI ayrıcalıklarından yararlanmak için aşağıda bulunan ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya (216) 629 54 39 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.